TopStar

19. března 2014 12:15

Jana Fikotová

Kostnatá Angelina Jolie: Vydupala si dceru do filmu

Zatímco většina celebrit se snaží své děti držet co nejdále od publicity, Angelina Jolie (38) to vidí jinak. Do nejnovějšího filmu protlačila malou dceru Vivienne.

Roztomilý debut a lukrativní kšeft. Angelina Jolie prostě ví, jak zabezpečit budoucnost svých dětí. Nejdřív Angelina do filmového průmyslu uvedla adoptivního syna Maddoxe, teď na řadu přišla malá Vivienne. Ta je ztělesněním nevinnosti a vypadá jako andělíček. Obletovanou hvězdou je tak už od plínek.

Ač jsme do nedávna viděli Angelinu Jolie jako sexy ženu v akčních filmech, nyní svou tvář a extrémně štíhlé křivky propůjčila celovečernímu filmu z dílny Walta Disneyho. Film, kde si zahraje, má název Maleficent – Vládkyně zla.

Jde o příběh o záporné postavě z pohádky Šípková Růženka z roku 1959. Krásná mladá žena s čistým srdcem Maleficent (Angelina Jolie) má idylický život v lesním království. Jednoho dne tento klid poruší vpád nepřátelské armády. Ona se stane ochránkyní kraje a čelí velkému boji s nepřátelským králem. Touží po pomstě a uvalí kletbu na jeho dceru Auroru (Vivienne Pitt). Herečka ve filmu hraje nejen hlavní roli, ale zároveň tento dobrodružný fantasy film produkuje.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky film Disney Angelina Jolie Maleficent

Přečtěte si také