TopStar

15. ledna 2018 09:00

Leonardo DiCaprio a Orlando Bloom si užívají volna na Formuli E. Projeli se taky?

Je to teprve pár hodin, co v marockém Marrákeši proběhly závody Formule E. Na to se přišly podívat tisíce fanoušků a mezi nimi nechyběli ani dva hollywoodští krasavci Leonardo DiCaprio s Orlandem Bloomem.

Zatímco si DiCaprio povídal se závodníky této elektrické série závodů (herec je spolumajitelem Venturi – jedné ze sérií automobilů), Bloom si užíval chvilky za volantem a zkoušel si na simulátoru svůj výkon, jak by asi pochodil jako závodník.

Orlando Bloom oslavil v Marrákeši i své jednačtyřicáté narozeniny. Oslavovalo se v plné parádě a herec pozval své přátelé, závodníky z Formule E i svého otce Colina Stoneho, o jehož existenci se dověděl až ve svých 13 letech. Do té doby považovala hvězda filmových pláten za svého otce Harryho Blooma, který zemřel, když byly Orlandovi teprve čtyři roky. Později se matka přece jen rozhodla synkovi povědět pravdu a přiznala se, že Stone byl blízkým přítelem jejich rodiny a je Orlandovým skutečným otcem.

Co se týče výsledků Formule E, tak podle kvalifikace si první příčku čtvrté sezony vysloužil Švýcar Sébastien Buemi. Ten si přitom ještě před měsícem v Honkongu udělal z ostudy kabát, když získal pouze jeden jediný bod. Dnes se ale vzpamatoval a rozhodl se svou reputaci napravit.

Sdílejte článek
Štítky Orlando Bloom Leonardo DiCaprio Maroko automobilové závody

Přečtěte si také