TopStar

28. července 2014 10:50

Táňa Sáblíková

Léto Daniela Hůlky: Masíčko, buřtíky…ale i práce

Na soustředění Muž roku 2014 se přijel podívat i zpěvák Daniel Hůlka. Tento charismatický zpěvák prozradil, jak tráví léto, i to, proč by se do takovéto soutěže nikdy nepřihlásil. A jak to má vlastně se ženami?

Daniel Hůlka rozhodně obdivuje všechny muže, kteří se do takovéto soutěže přihlásí, sám by do toho ale nikdy nešel. „Nikdy bych se do takovéto soutěže nepřihlásil. Já o sebe pečuji adekvátně, myji se pravidelně, čistím si zuby, vlasy si myji, dokonce i kondicionér používám,“ prozradil na sebe zpěvák a zároveň dodal. „Chodím na manikúru a pedikúru, ale furt je to v rámci takové té normální chlapské hygieny.“

A co zpěvákovo léto, jak ho tráví? „Já jsem venkovan, bydlím v lese, takže celé léto buď grilujeme masíčko na ohýnku, nebo pečeme nějaké buřtíky. To je pro mě denní chlebíček,“ napráskal na sebe Dan a je tedy jasné, že žádnou dietu příliš neřeší.

„Léto trávím zčásti s pejskama a moje hlavní činnost je to, že točím desku s Petrem Jandou, což je super, mimo jiné i proto, že kvůli tomu nemusím jezdit do města, protože Petr bydlí deset kilometrů ode mě. Já totiž nejsem městský člověk. Je to hlavně i radost s Petrem dělat, je to splněný sen, úplně si lítám.“ Ale to není jediná práce, která na Dana v létě a hlavně i po létě čeká. „Připravuju se taky na vystupování v muzikálu Kleopatra v roli Ceasara. V srpnu už mají být představení v halách. Takže až dotočím desku, vrhnu se na zkoušení Kleopatry.“

K létu samozřejmě patří i láska a nedalo nám to se na to jeho srdeční záležitosti nezeptat. „V oblasti lásky jsem dost striktní. Láska je soukromá věc, která je za tlustou červenou čárou. Ale spokojený jsem,“ prozradil na závěr usmívající se zpěvák.

Autor: Táňa Sáblíková

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také