TopStar

15. července 2016 11:59

Michal Chalupa

Léto plné hvězdné lásky, ale i bouřlivých rozchodů! Kdo se má jak na obláčku a kdo dostal kopačky?

Hollywoodské hvězdy i obyčejní smrtelníci – jedno mají bez pochyby společné! Všichni chtějí být šťastní po boku druhé polovičky, a co víc, léto a slunce k tomu přímo vybízí. A jak jsou na tom celebrity? Komu se to letos v létě daří a kdo se hroutí?

Johnny Depp & Amber HeardZa oceánem můžeme poslední dobou sledovat opravdu pestré vztahy celebrit. Takový Johnny Depp (53) už od května táhne spor s manželkou Amber Heard (30). Tenhle vztah měl rychlý začátek, trval pár měsíců, a kdo ví, jak dlouho bude trvat jeho konec. Johnny se doslova vykašlal na předmanželskou smlouvu a tak si už Amber na jeho majetek brousí zuby. On ho ale právě začal na truc rozprodávat…

Swift & HarrisRozchod neminul ani pár Taylor Swift (26) a Calvin Harris (32). Ti oznámili v červnu bezproblémový rozchod, ale jak se na Hollywood sluší a patří, začali později jeden na druhého házet špínu… Calvin vydal na začátku července novou skladbu „Ole“ o nevěře. Opět se tedy ukázalo, že rozchody slavných se z velké části neobejdou bez zbytečných hádek a obvinění. Taylor to ale hodně rychle hodila za hlavu a už randí s hercem Tomem Hiddlestonem (35).

Ozzy a Sharon OsbourneKonec ale může být i dobrý! Po nějakých těch patáliích tady je konečně dobrá zpráva. Ozzy (67) a Sharon (63) Osbourne jsou po dvou měsících, kdy ona oznámila rozchod, konečně zase spolu! Zdá se, že už opravdu chtějí, aby jejich vztah nadále fungoval, a tak navštívili dokonce i manželskou poradnu. Že by stará láska opravdu nerezavěla??

Láska po českuV českém showbyznysu se to zamilovanými páry jen hemží! Klasickým příkladem je moderátor Leoš Mareš (40) s Monikou Koblížkovou (35), jejichž láska jenom kvete. Možná taky proto, že jim to tak nějak všichni přejí. Slavná česká hokejka Jaromír Jágr (44) to tak snadné nemá. Neustále totiž někdo hledá pikantnosti ze života jeho přítelkyně Veroniky Kopřivové (25), a tím zkouší jak moc je jejich vztah pevný. Jarda ale všechno bere s humorem a nenechává se ničím rozhodit!

Zpěvačka Ewa Farna (22) oslaví letos 10 let od začátku své kariéry. Zároveň je taky klidně možné, že se nám Ewa vdá. Aktuálně je totiž podezřelá z plánování tajné svatby se svým přítelem Martinem Chobotem (22). Mají jet údajně na dovolenou, a to i s Ewynnými rodiči. Necháme se překvapit, jestli se jinak zaneprázdněná zpěvačka vrátí s prstýnkem, nebo bez…


Přečtěte si také