TopStar

5. února 2014 21:05

Jana Fikotová

Libuška Vojtková – Exotika jako náplast na hlavu

Tanečnice a choreografka Libuše Vojtková (33) konečně prožívá jedno z nejkrásnějších období života. Překonala dva rozvody, zánět mozkových blan a potkala muže svého života. S ním i se synem si nyní užívají exotiku.

Konečně se na Libušku usmálo štěstí. Po dvou nevydařených manželstvích má konečně tu pravou lásku. Našla ji v Ivanu Bleyerovi, který se živí jako konzultant. „Skvěle si rozumíme a jsem ráda, že jsou s mým synem Matyášem skvělí parťáci,“ pochvalovala si Libuška, která před dvěma měsíci prodělala nepříjemnou chorobu. „Měla jsem zánět mozkových blan a dva týdny jsem musela ležet na Bulovce. Bylo to opravdu hodně nepříjemné onemocnění.“ Libuška se teď snaží odpočívat a zotavit.

Naštěstí je vše zažehnáno a Libuška se svým synem Matyášem, kterého má z druhého manželství s rockerem Josefem Vojtkem, a společně s novou láskou Ivanem odcestovala do teplých krajin. Odjeli téměř na měsíc na Srí Lanku, kde si to všichni náramně užívají. Svým blízkým pak na sociální síti posílá Libuška vzkazy a fotografie. „První zážitky ze Srí Lanky :-). Posíláme pusu z Negomba:-) a zítra přesun do Unawatuny!,“ zněl hned první příspěvek při příletu na dovolenou.

Podle všeho je konečně Libuška opravdu šťastná a se svým přítelem, se kterým je dva a půl roku, tvoří krásnou rodinku. „Jsem šťastná a rozhodně bych se druhému potomkovi nikterak nebránila,“ přiznala už dříve Vojtková.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také