TopStar

29. října 2013 20:56

Jana Fikotová

Marie Rottrová: Když jde o krásu, neváhám!

Přípravy na mimořádné vánoční koncerty Marie Rottrové jsou v plném proudu. Zpěvačka nezapomíná kromě hudební přípravy ani na tu osobní. Chce na koncertech vypadat co nejlépe. Jaké jsou její tipy?

„Já nejsem typ člověka, který to přehání s péčí o sebe. Pokud se ale jedná o veřejné vystupování, tyhle záležitosti nemůžu nechat náhodě. Především je důležité mít na koncerty pohodlné a pěkné šaty. Vybrala jsem si ke spolupráci salon módních návrhářek Jaroslavy Sedláčkové a její dcery Dominiky Sedláčkové,“ prozradila Rottrová.

V tuto chvíli se šaty teprve vybírají, dojde i na šití. „V ateriéru mají převážně šaty na mladé dívky. Mně se budou šaty teprve šít. Důležité je, aby byly pohodlné a hlavně barevné,“ upřesnila své představy zpěvačka.

Jelikož krásnou ženu dělá z větší části i upravený účes, nezapomněla Marie Rottrová ani na návštěvu kadeřnického salonu. „Dříve jsem chodila do kadeřnictví v Praze, ale moje tamější kadeřnice otěhotněla. Pak jsem si našla úžasný stylový salon v Říčanech. Jsou velice šikovní a já je mám kousek od domu,“ prozrazuje.

Zpěvačka si potrpí také na krásné nehty. „Často a ráda něco dělám na zahradě a doma. Při těchto činnostech ale nehty trpí. Když pak někam jdu, mám ráda upravené nehty. Vyhovuje mi striplac, který se lakuje jako klasický lak. Každá vrstva se vytvrdí na 60 sekund v UV/LED lampě. Na nehtech drží 10 dní, poté se jednoduše odloupne. Jelikož nemám čas obden si lakovat nehty, přijde mi tento nápad úžasný,“ dodala zpěvačka.

Marie Rottrová se na chystané koncerty po dvouleté pauze už moc těší. „Fanoušci mi během těch dvou let neustále psali. Když pak přišla nabídka od Nadace Agrofert Holding, abych podpořila jejich projekty pro seniory, neváhala jsem.”

Marie Rottrová vystoupí v doprovodu Septet Plus, dětského sboru Coro Picollo a speciálních hostů 2. 12. v Praze, 3. 12. v Brně, 5. 12. v Ostravě, 11. 12. v Bratislavě, 15. 12. v Českých Budějovicích a 16. 12. v Olomouci.

-juf-


Přečtěte si také