TopStar

18. března 2014 14:34

Jana Fikotová

Marie Rottrová přiznala, jak to má s plastikami

Nikdo by jedné z našich nejlepších zpěvaček Marii Rottrové (72) netipoval její věk. Přesto si mnozí lámou hlavu nad tím, jak to jen dělá, že vypadá o dvacet let mladší.

„Já rozhodně věk neřeším. Snažím se žít ze dne na den a netrápit se, že roky ubíhají. Nikdy jsem nevyužila služeb plastických chirurgů a ani o tom neuvažuji. Ráda si dojdu na kosmetiku, ke kadeřníkovi či na nehty. To je veškerá má marnivost,“ přiznala Rottrová, která dorazila na veletrh World of beauty & spa.

„Mám ráda kosmetiku a především vždy přivítám každou novinku, která je pro mne zajímavá. Moc jsem si oblíbila svlékací lak metodou striplac. Jelikož se hodně vrtám v zahradě, ocením, když mi lak na nehty dokonale vydrží téměř dva týdny,“ přiznala zpěvačka.

A jaký má jinak recept na mládí? „Stačí být celoživotně veselý a optimistický. Mám velké štěstí, že jsem získala hodně genů po mamince, která byla krásná a stále mladá. Přiznám se však, že čím jsem starší, musím o sebe víc dbát. Chodím na masáže a pilates. Jinak to s hýčkání zase až tak moc nepřeháním,“ dodává Marie Rottrová.

-juf-

[[nid:2156052]]
Sdílejte článek
Štítky kosmetika Marie Rottrová nehet

Přečtěte si také