TopStar

9. května 2014 13:50

Jana Fikotová

Martin Kraus v obležení žen nakonec běhal za Evou Samkovou

Jaro je tu, a to doléhá téměř na každého. Láska je v plném proudu a nevyhýbá se ani slavným celebritám. V Praze jsme například potkali herce Martina Krause (31), který v podvečer běhal za snowboardistkou Evou Samkovou (21).

Krausovo běhání za slečnami a především za Samkovou bylo sice velmi odhodlané, ale rozhodně za tím žádnou lásku nehledejte. Martin se totiž zúčastnil tradičního Nočního běhu pro Světlušku. „Jsem moc rád, že tu můžu být. Letošní třetí ročník tohoto zajímavého charitativního projektu s podtitulem „I běhat ve tmě má smysl“, je moc krásná akce, která opravdu smysl má,“ pochvaloval si herec, který prý za ženskýma už delší dobu neběhá.

„Tu svou vyvolenou už jsem našel a jsem s ní spokojený. Proto je sice náklonnost fanynek příjemná, ale naprosto platonická,“ dodal usměvavý herec. Díky všem běžcům, mezi kterými se mimo Martina Krause a Evy Samkové objevil i herec Pavel Novotný, David Novotný či kajakář Vavřinec Hradílek, se tentokrát podařilo pro Světlušku nashromáždit výtěžek ve výši více než 1 000 000,- Kč pro pomoc nevidomým a lidem s těžkým zrakovým postižením.

-juf-


Přečtěte si také