TopStar

7. srpna 2013 06:50

Michael Douglas: Kam se odstěhoval od manželky? Víme to!

Vypadá to na rozvod po třinácti letech manželství. Michael Douglas (68) si sbalil kufry a se svou půvabnou manželkou Catherine Zetou Jones (43) už nebydlí.

O manželských neshodách Michaela Douglase a jeho manželky Catherine Zety Jones, se už delší dobu spekuluje. Hvězdný pár zatím pokaždé veškeré problémy popřel. Teď je ale situace, zdá se, vážná.

Magazín Star přinesl ověřenou informaci, že herec Michael Douglas se od své manželky Catherine Zety Jones odstěhoval a bydlí u svého kamaráda, jen pár bloků od jejich rezidence. Důvod? Údajně zdravotní problémy Catherine, která již řadu let trpí bipolární poruchou. Zjednodušeně řečeno se u ní střídají záchvaty manie s opačnými stavy deprese.

Catherine se naposledy léčila na klinice letos v dubnu. Nebyl to ale jediný problém, kterému dvojice v posledních letech čelila. Michael se dostával z rakoviny a moc těžce nese vězení svého syna, který sedí za drogové delikty.

Pro herečku je, zdá se, rozpad manželství nevyhnutelnou záležitostí. Dokonce v magazínu naznačila, že přemýšlí o návratu do svého rodiště, městečka Swansea ve Walesu. „Je to pro mě velmi těžké. Mnoho času jsem trávila víc v Americe. Pocházím z velmi soudržné rodiny a všichni mi nesmírně chybějí.“

Zda se manželé natolik odcizí, že dojde i k rozvodu, začnou pro právníky velké žně. Oba herci za dobu manželství zplodili nejen dvě děti, dceru Carys (10) a syna Dylana (13), ale především nashromáždili pohádkový majetek, který činní více jak 300 milionů dolarů.

Na samém začátku byla Michaelova věta: "Dokážu si představit, že bych s vámi měl děti." Manželé, které dělil pětadvacetiletý věkový rozdíl, se vzali v roce 2000 v luxusním newyorském hotelu, kam pozvali 350 svatebních hostů. Mezi nimi nechyběli ani herci Tom Cruise, Brad Pitt či režisér Steven Spielberg.

-juf-

Mohlo by vás zajímat, jak jsou na tom s rozvodem některé další slavné osobnosti:

Sdílejte článek
Štítky rozvod Brad Pitt manželství Tom Cruise Steven Spielberg stěhování Michael Douglas Catherine Zeta Jones

Přečtěte si také