TopStar

8. ledna 2014 11:00

Dagmar Dandová

Miliardář Janeček může rozšířit svůj harém. Víme, která další kráska by měla zájem

Podnikatel a bojovník proti korupci Karel Janeček je vyloženě borec. Je mladý, bohatý a dokonale upřímný. Netají se svou zálibou v mnohoženství a to překvapivě láká i další slavné ženy. Zájem projevila i moderátorka Kateřina Kristelová.

Blond Kristelová je momentálně single, protože se rozešla s bavičem Kamilem Bartoškem, který si říká Kazma. A vzhledem k tomu, že žádná žena nechce zůstat sama, zeptali jsme se Kateřiny, jakého chlapa by si momentálně přála.

"Chtěla bych takový mix. Mně se strašně líbí vizuálně David Beckham, chytrý by mohl být jako režisér Miloš Forman a měl by mít hrozně moc peněz jako pan Janeček. Také by v sobě měl mít takovou tu nevinnost jako má Vojta Dyk," zasnila se Kristelová na tiskové konferenci ke svatebnímu veletrhu, kde si vyzkoušela, jak by vypadala jako nevěsta.

Tentokrát bez těhotenského břicha, protože moderátorka svou první svatbu prožila v pátém měsíci těhotenství.

"Takový typ by byl rozhodně lepší partner, než všichni ti, co jsem měla předtím," dodala bezprostředně Kateřina Kristelová.

Až si tohle přečte Miss Jana Doleželová, bude mít určitě velkou radost. Karel Janeček má totiž prý slabost pro štíhlé blondýnky, takže Kristelová má u miliardáře zcela jistě dveře otevřené.

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také