TopStar

6. srpna 2013 17:00

Blanka Konrádová

Monako chystá svatbu: Princ si konečně vezme matku svého syna!

A je tu další královská svatba! Tentokrát bude slavit Monako. Poslední srpnový den se žení syn monacké princezny Caroline, princ Andrea Casiraghi (29). Také bylo na čase. V březnu mu totiž snoubenka Tatiana Santo Domingo (29) porodila syna.

Svatba by se měla konat v naprostém soukromí. Pár spolu chodí už sedm let, ale teprve loni v červenci se zasnoubili. A letos v březnu se jim narodil syn Sacha. Tatiana je dcera kolumbijského podnikatele a s princem ji seznámila jeho sestra Charlotte, když studovali v pařížském lyceu Fontainebleau.

Že bude svatba až po narození dítěte není pro monacké panovníky nic šokujícího. O podobné skandály se jim kdysi postarala už teta ženicha princezna Stéphanie. Otce svých dvou starších dětí Daniela Ducrueta si také brala až po jejich narození. Byl totiž její bodyguard a to vznešená rodina dlouho neskousla.

To netušili, co bude následovat. Podruhé se totiž Stéphanie vdala za majitele cirkusu Adanse Lopeze Perese, ale manželství nevydrželo ani rok. No a otcem její nejmladší dcery Camille je další její bodyguard Jean-Raymond Gottlieb. Po tom všem monackou smetánku už hned tak něco nezaskočí.

-kon-

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky narození Monako bodyguard svatba

Přečtěte si také