TopStar

24. února 2019 08:00

Tereza Šulcová

„Na pohlaví nezáleží, láska je láska,“ tvrdí Miley Cyrus

Zpěvačka Miley Cyrus (26) nafotila nové fotky pro Vanity Fair, a to není všechno! Poskytla i zajímavý rozhovor, kde je hlavním tématem její vztah s Liamem Hemsworthem (29), za kterého se 23. prosince 2018 provdala.

Miley se stala tváří březnového vydání časopisu Vanity Fair! A nové fotografie stojí za to, zpěvačka toho totiž ukázala více než dost. Není to tak dávno, co se Miley Cyrus provdala za fešáka Liama Hemswortha. Prozradila, že svatební šaty si vzala jen z důvodu, že cítila, že to tak je správné. Nikoliv kvůli genderovým předsudkům.

„Když se zamilujete do nějakého člověka, není to kvůli pohlaví, kvůli vzhledu. Je to něco mnohem víc. Je to na spirituální úrovni. Nemá to co dělat se sexualitou, gender je jen malá část vztahu,“ tvrdí zpěvačka, která je hrdým členem komunity LGBTQ+. Tato komunita označuje lesby, gaye, bisexuály a transgender osoby.

„Na svou svatbu jsem si oblékla svatební šaty a učesala si vlasy, protože jsem cítila, že to je správné, nikoliv proto, že bych musela,“ svěřila se popová hvězda. „To ze mě ale nedělá vzornou heterokrálovnu,“ dodává zpěvačka.

Zpěvačka je s Liamem již několik let, avšak jejich vztah prošel několikrát rozchodem, ale vždy se k sobě vrátili a svůj svazek potvrdili koncem roku 2018 svatbou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také