TopStar

20. března 2015 11:54

Petr Cífka

Naštvaný Clarkson z Top Gearu: Šéfové z BBC jsou za***ný bastardi! CO JEŠTĚ ŘEKL?

Dejte tomu pánovi roubík, dřív než ho BBC odvelí leda do Studia Kamarád.

Tak to nám ta diplomacie a důstojné ticho příliš dlouho nevydržely. Atmosféra potenciálního příměří vzala rychle za své, protože se Jeremy Clarkson zase jednou dostal ke slovu. A vůbec se nežinýroval.

Během čtvrteční dobročinné akce rozhodně nemluvil o suspendaci, ale o vyhazovu. Ačkoliv ten není podle oficiálních vyjádření definitivní... Clarkson mu ale vyšel rozhodně naproti, protože během dražby o možnost svést se s ním v autě v kulisách Top Gearu prohlásil: „Zajedu do Surrey a projedu si tam ještě naposledy okruh, než mě ty za***ný bastardi vyhoděj.“

Áno, jsou to zlá a ošklivá slovíčka, jež Clarkson vypustil. A rozhodně nebyla poslední: „Budou se mi asi drát slzy do očí, ale k***a, pojďme do toho,“ zabrnkal svéhlavý moderátor na nostalgickou strunu, když mluvil o dražbě jízdy s jeho maličkostí.

O tom, že nejspíš není cesty zpět vypovídají i další hlášky televizního buřiče. „Bude to pravděpodobně moje poslední testovací jízda na okruhu Top Gear,“ předznamenal natvrdo svůj konec v superúspěšné show.

Podle jeho slov se jí chce ve studiu naživo účastnit tolik diváků, že by seznam zájemců vystačil na příštích osmnáct let! „Jenže BBC oje***a samu sebe. Byla to skvělá show a oni ji zk***ili!“

Do jisté míry možná ano. Přiznejme si ale, že svými posledními činy i výroky jim milý Jeremy příliš nepomohl...

Sdílejte článek

Přečtěte si také