TopStar

12. března 2015 11:39

Petr Cífka

To je gurmán! Jeremy Clarkson z Top Gearu se porval kvůli steaku!

Co gurmán? Rovnou gourmet!

U Jeremyho Clarksona by Babica nepochodil. Vyplývá to alespoň z detailních informací, které se postupně zjevují v souvislosti s hádkou, která nakonec vyústila v suspendování moderátora a stažení jeho pořadu z vysílání BBC.

Clarkson si nikdy nebral servítky a nebál se častokrát vyjádřit svoji nespokojenost s produkcí nebo servisem. Právě to vyústilo v hádku nad něčím tak zdánlivě malicherným, jako je večere. Clarkson požadoval steak, poctivou a teplou flákotu. Catering mu ale místo toho podstrčil jen studenou masovou mísu, což Clarksona rozlítilo natolik, že po rozepři uhodil jednoho ze členů štábu. A zbytek událostí už znáte...

Clarkson každopádně zachovává chladnou hlavu. Vtipkuje o tom, že má najednou čas v klidu sledovat zápas Chelsea (výsledek středečního zápasu ho asi moc nepotěšil), zatímco jeho dcera zděšeně tweetuje a apeluje na BBC, aby vrátili pořad do vysílání a tátu vyhnali zpět do práce, protože... táta začal doma vařit a je to prý peklíčko!

Rysy tak tuhnou hlavně šéfům BBC, jimž hrozí, že přijdou o jeden ze svých nejúspěšnějších pořadů. O Clarksona by se totiž okamžitě porvaly všechny konkurenční televizní stanice.

Sdílejte článek

Přečtěte si také