TopStar

2. srpna 2015 12:48

Michal Chalupa

Nechutná scéna nad rakví Bobbi Kristiny Brown (†22) : Skandál narušil obřad, Whitney Houston se obrací v hrobě!

Odporné boje o prachy provázející koma a následně i smrt dcery rappera Bobbyho Browna (46) a hvězdné Whitney Houston (†48) poznamenaly i samotný pohřeb nebohé Bobbi Kristiny. Jak se říká v klasické komedii – hnus fialovej!

Sestra bývalého manžela Whitney Houston a teta zesnulé Bobbi Kristiny Leolah Brown se podle TMZ.com při obřadu neudržela a švagrové zpěvačky Pat, činící si nároky na dědictví ve prospěch klanu Houstonů, vmetla do tváře, co si myslí všichni Brownovi: „Whitney se obrací v hrobě! Tohle všechno máš na svědomí ty, Pat!,“ začala na ni prý hystericky řvát uprostřed soukromého obřadu. Podle zdrojů byla vyvedena ze smuteční síně aby vychladla. Později se však vrátila a s přítomnými zpívala pohřební žalmy.

Pohřeb provázely též otazníky, zda se pokusí mezi hosty vniknout persona non grata Nick Gordon (24), tedy nevlastní bratr a nejbližší přítel Bobbi Kristiny. Ten ji zpočátku vytáhl mimo rodinné třenice, aby ji následně stáhl na drogové dno a podle všeho i šeredně okrádal. Po jeho boku byla dívka až do konce, i když trpěla. Nick nešel pro ránu daleko a nepokrytě dceru slavné zpěvačky zneužíval. Nakonec se nezúčastnil ze strachu o svůj život. Je ovšem jasné, že boje o miliony dolarů v rozeštvané rodině teprve začínají a šarvátky přinesou ještě mnoho zla.

Sdílejte článek

Přečtěte si také