TopStar

25. října 2013 22:00

Dagmar Dandová

Největší překvapení v Duelu: vypadla princezna VyVolených Nikol

Tak tohle nikdo nečekal. Nejhezčí účastnice čtvrté řady reality show VyVolení Nikol Trojanová jde domů. Prohrála Duel s obrem Jafarem, který je ve Vile teprve týden. Překvapená byla i moderátorka Tereza Pergnerová, protože Nikol všichni považovali za silnou hráčku.

Trojanová, která strávila ve Vile čtyřiašedesát dní, se pokoušela o výhru už v reality show Hotel Paradise nebo Mama, ožaň ma, a díky jejím zkušenostem před kamerou patřila mezi VyVolenými k horkým kandidátům na vítězství.

Bohužel poslední dobou působila jako svazačka, která pilně plní každý zadaný úkol a z rozverné pařičky se postupně stala nudnou loutkou, která dělá jen to, co jí štáb nakáže. Ostatním ve Vile tím hrozně lezla na nervy a vypadá to, že podobné pocity měli i diváci reality show VyVolení.

Jafar, který si ji vzal ve čtvrtek do Duelu, nad ní zvítězil docela s převahou. Nejvíc odchod Nikol z Vily obrečela Lucka a Honza. Ostatní se tvářili spíše zmateně, že se nevrátila půvabná bruneta, ale dvoumetrový chrlič ohně.

To, že Nikol musí opustit Vilu, mrzí i (staro)novou účastnici VV Reginu Holáskovou, která přišla mezi VyVolené hned po Duelu. Před přenosem totiž říkala, že se nejvíc těší do Vily na Nikol a nejméně právě na Jafara. Tvrdila, že kdyby se vrátil Jafar, určitě by s ním měla konflikt, protože jí osobně vůbec nesedne.

No uvidíme, jak to dopadne... Určitě to ale bude velice zajímavé.

Nezapomeňte sledovat Vilu živě na Prima Love nebo online ZDE

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také