TopStar

26. března 2015 19:41

Petr Cífka

NEMÁM MALÁ PRSA! Představitelka Wonder Woman se brání útokům fandů Supermana a Batmana

Musí mít božská hrdinka božské míry?

S obsazením Gal Gadot, krásky ze série Rychle a zběsile, do role Wonder Woman, nejsou komiksoví fandové moc spokojeni. Ctitelům Wonder Woman, i fandům Batmana a Supermana, se zdá, že je Gal Gadot příliš hubená a v horních částech těla málo vybavená, než aby byla důstojnou představitelkou komiksové hrdinky v připravovaném megafláku Batman V Superman: Úsvit spravedlnosti, jenž má premiéru už za rok, v březnu 2016.

V rozhovoru pro web ve svém rodném Izraeli Gal zareagovala na všemožné kritické poznámky. Zjevně ji nezvládly roztrpčit: „Nic jsem neměla v životě zadarmo. Když jsem byla mladší, takové hlášky by mě rozhodily. Teď se jimi spíš bavím,“ poznamenává půvabná herečka. „Opravdové Amazonky měly třeba jen jedno prso, aby se jim dobře střílelo z luků, takže už tím, že budu mít dvě, i když ne úplně obří, se odchýlíme od původní inspirace,“ podotýká Gal při vědomí amazonských kořenů Wonder Woman.

Na otázku reportéra, jestli ji neuráží, že se velikost jejího poprsí stala předmětem mezinárodních diskuzí, Gadot bystře odpověděla. „Poté, co se mě tady v Izraeli zeptali, jestli nemám poruchy s příjmem potravy, když jsem tak hubená, už snesu všechno. Chápu, že s mojí prací souvisí to, jak vypadám. Diváci prostě můžou o mých mírách diskutovat a zpochybňovat je.“

My tělesné proporce Gal rozhodně uznáváme! Posuďte je sami v galerii!

---

Pikoška na závěr: Gal byla velkou kamarádkou zesnulého Paula Walkera. A taky miluje jízdu na motorkách.

Sdílejte článek

Přečtěte si také