TopStar

7. října 2015 13:11

Michal Chalupa

Neobvyklé kérky slavných vám vyrazí dech: 6 GALERIÍ, které buď pobouří, nebo inspirují!

Mnoho celebrit miluje tetování. A rozhodně to není jen záležitost mužů. Vybrali jsme ty, které přidávají jednu malůvku za druhou a vy tak máte možnost okukovat celá jejich těla.

RihannaTahle kráska přidává jedno tetování za druhým. Začínala drobnými nápisy a teď se nebojí ani větších kérek.

David BeckhamDavid má na svém těle kromě jmen členů rodiny i výjevy plné náboženských motivů. Jsme zvědaví, jestli jeho lásku k tetování zdědí i všechny čtyři děti.

Angelina JolieAngie je s tetováními rozhodně víc sexy než bez nich. Fotky, kde je téměř nahá, má naolejované tělo a tetování, tak extrémně vynikají, obletěly svět a sklidily velký úspěch.

Justin BieberTak tohohle zpěváka tak trošku podezříváme z toho, že k tetování sklouznul kvůli tomu, aby vypadal starší a jako větší drsňák. Za nás to fakt nepomohlo, ale vy to můžete v galerii posoudit sami.

Megan FoxTuhle krásku na začátku její kariéry hodně srovnávali s Angelinou Jolie. To podpořila podobným tetováním na lopatce. Pak se ovšem zcela odlišila a tetování přidává vesele dál.

Adam Levine Talentovaný zpěvák přidává kérky velmi pomalu, ale už teď je jeho tělo k nakousnutí a těšíme se na další tetování, která přidá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také