TopStar

1. října 2013 06:30

Dagmar Dandová

Nosková roztahovala nohy: U hasičů!

Zpěvačka Míša Nosková se rozvádí s manželem Janem Horsákem. Aby zahnala splín a obhlédla nové maso, vyrazila si na soustředění finalistů Hasič roku. Chudáci hasiči, měli co dělat, aby rozjetou Noskovou zchladili.

„Chlapi se mi líbí, to je jasné. Sice se rozvádím, ale na muže jsem nezanevřela. Hasiči jsou pořádní chlapi. Byla bych divná, kdyby se mi nelíbili,“ smála se zpěvačka a najednou, z ničeho nic udělala před chlapci provaz.

Míša zřejmě statečným a vysportovaným hasičům chtěla dokázat, jak je ohebná. Nicméně dolů to zpěvačce šlo lépe než o chvíli později nahoru… Jak dlouho ji chrabří muži museli vytahovat zpátky na nohy, netušíme.

Soustředění to bylo ale zřejmě povedené: „Budu mít tak týden namožené svaly,“ pronesla na jeho konci Nosková. S čím vším zpěvačce hasiči pomáhali, už ale neprozradila. Zřejmě nechtěla, aby jí to posléze při rozvodu přitížilo.

Zatím je prý definitivní rozvod ve stádiu procesu: „Vše je podáno, podepsáno a čekáme. S Honzou jsme se na všem domluvili, takže v ničem není problém. Žádná hádka neproběhla, ohledně financí i dcery Elišky bylo všechno vyřešené během chvíle," prozradila Nosková, která se tím pádem před Horsákem už nikdy předvádět nebude.

Pokud bude exmanžel chtít vidět, jak Míša dělá provaz, bude muset příště přijít na sraz pořádných chlapů.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také