TopStar

4. prosince 2013 12:30

Nová fakta o případu Paula Walkera. Koroner: "Ještě jsme oběti neidentifikovali."

Děsivá autohavárie, při které zemřel v sobotu herec Paul Walker společně se svým kamarádem Rogerem Rodasem, stále čeká na objasnění mnoha otazníků. Oběti nehody například nebyly ještě v úterý oficiálně identifikovány!

Identita obětí byla sdělena pouze podle předběžných ohledání a výpovědí očitých svědků. "Zatím jsme je ještě definitivně neidentifikovali," sdělil tisku mluvčí losangelského úřadu koronera Ed Winter s tím, že proces identifikace stále pokračuje a je velmi složitý vzhledem k tomu, že jsou těla ve velmi špatném stavu.

"Zatím proto ani nevíme přesnou příčinu smrti, tedy zda oběti zabil náraz, zplodiny z požáru nebo uhořeli," dodal Ed Winter.

Během pondělní noci se na místě nehody v Santa Clarita konal uzavřený pietní akt, kterého se zúčastnila Paulova nejbližší rodina (otec Paul, sestra Ashlie a bratři Caleb a Cody) i přátelé, mezi nimiž nechyběli herci Vin Diesel, Michelle Rodriguez nebo Tyrese Gibson. Všichni byli zjevně otřesení a dojatí, nakonec se ale objevilo i několik úsměvů zřejmě při vzpomínkách na společné zážitky.

Natáčení snímku Rychle a zběsile 7 bylo pozastaveno, bude však dokončeno a snímek se do kin dostane sice se zpožděním, ale určitě ano. Zatím není jasné, jak tvůrci filmu zesnulého Paula Walkera nahradí.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také