TopStar

26. března 2014 13:00

Dagmar Dandová

Nová práce Olgy Lounové: Pořádá castingy pro důchodce

Zpěvačka a herečka Olga Lounová (33) se rozhodla jít ve stopách Miss World 2006 Taťány Kuchařové a pomáhat seniorům. Dokonce je chce angažovat do svého nového klipu.

"Připravuji natáčení videoklipu o aktivním důchodu, protože až budu stará, chci být stále v pohybu. A na tohle natáčení sháním aktivní důchodce," uvedla Lounová.

"Určitě jich je u nás spousta. Je jim třeba osmdesát a tančí nebo hrají volejbal," dodala zpěvačka, která se rovnou zamyslela i nad tím, jaká bude ona sama, až bude v důchodovém věku.

"Rozhodně nechci být taková ta protivná důchodkyně, která má pocit, že ji nikdo nepotřebuje. Až budu stará, chtěla bych být mecenáškou mladých," zasnila se Lounová.

"Stáří se nebojím. Těším se na něj, ale ráda bych do té doby stihla rodinu a to ostatní... Snad to neuteče tak rychle, abych se najednou probudila a zjistila, že jsem stará a nic z toho jsem neudělala," zamyslela se hvězda filmu Tacho.

"Na stáří bude ale určitě fajn i to, že čím je žena starší, tím víc ji muži respektují. Pánové už se na mě aspoň nebudou koukat jako na sexuální objekt, ale jako na osobnost," doufá Olga Lounová.

-dd-

Chcete vědět ze světa celebrit největší novinky? Dívejte se na VIP Zprávy v 19:55. Ve středu večer Gábina Partyšová prozradí, kdo je její nový přítel. Na co dalšího se můžete těšit?

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také