TopStar

12. prosince 2014 10:45

Obr Jafar rok z Vily: Proč se neoženil? Víme to!

Regina v jeho přítomnosti chtěla zvracet. Hádal se i s kdekým jiným. Když obr Jafar obsadil Vilu, rozhodně nebyla nuda. Jak se má rok po reality show VyVolení? Pořád je (mimo jiné) svoboný. A prozradil nám proč.

"Možná vás překvapím, ale jsem staromilec. Necítím se na ženitbu, když nemám existenční jistotu," tvrdí s tím, že se sice uživí, ale na založení rodiny to není. "Přítelkyně, se kterou jsem v úžasném vztahu tři roky, nebydlí v Praze. No a já zase kvůli práci Prahu opustit nemůžu, takže máme vztah víceméně na dálku a doufám, že se to časem vyřeší. Jinak nám to klape bezvadně, nemůžu si vůbec stěžovat. Jsem zamilovaný spokojený muž."

Velký Jafar musí jíst – to je jeho oblíbené heslo. Takže: Má Jafar, co jíst? "Ale jo, hlady nejsem. Práci beru různorodou, zahrnuje kaskadéřinu, jsem producent, mám vlastní vystoupení, sem tam nějakou roli... Ale všeho by mohlo být klidně o třetinu, o polovinu víc a vůbec bych se nezlobil."

VyVolení ho provázejí dodnes. "Nejsem úplně přehlédnutelná figurka, takže si mě lidi pamatují. Snažím se jim vyhovět, zastavit se alespoň chvilku s každým, na Facebooku jsem odkliknul snad všechny žádosti o přátelství... Mám vlastně jen dobré reakce. Vídáme se i s některými spolusoutěžícími. S Evou, Thomasem, Luckou... Pro mě to byla perfektní zkušenost a, co si budeme namlouvat, i příležitost se zviditelnit."

Z klidu ho evidentně vyvede máloco. "Nepral jsem se snad nikdy v životě. Co nezvládnu hubou, na to mi obvykle stačí vstát a narovnat se."

Sdílejte článek
Štítky Obrázek jídlo VyVolení

Přečtěte si také