TopStar

21. ledna 2014 17:00

Dagmar Dandová

Ondřej Sokol: Jsem umanutý ješitný idiot

Člen populární Partičky Ondřej Sokol konečně ukázal světu svůj nový film Krásno, kde hraje, a který režíruje. Také k němu napsal scénář, s kterým mu pomáhali Martin Finger a Petr Vydra. Sranda to prý ale nebyla.

„Vzhledem k tomu že jsem umanutý ješitný idiot, tak jsem musel mít v psaní hlavní slovo. Ale naštěstí jsem našel dva lidi, kteří to se mnou vydrželi a mohli mi do toho mluvit. Samozřejmě velmi velmi omezeně,“ řekl Sokol o tom, jak vznikal film Krásno.

Kromě Jany Krausové, Karla Rodena nebo Michala Suchánka si ve filmu zahrál i vyhublý moderátor Dalibor Gondík.

„Gondík tam má velkou roli. Objeví se tam celou vteřinu. A víte co? Já odjíždím do Ústí, tak se rychle ptejte, co vás zajímá,“ opřel se pohodlně do židle Ondřej Sokol na tiskové konferenci po projekci Krásna. Vzhledem k tomu že reakce publika byla celkem kladná a nikdo se na nic neptal, měl Sokol velice dobrou náladu.

„V Šumperku, kde jsme dělali úplně první testovací projekci, jsme neměli moc dobré ohlasy. Řekl bych, že snímek byl přijat poněkud kontroverzně. Možná je to tím, že jsme mnoho lidí v tomto městě urazili. Já řeknu v Krásnu tak 650krát, že Šumperk je příšerná prd-l. Ale to říká moje postava, ne já. Také jsem ji za to nechal několikrát zmlátit,“ dodal Ondřej Sokol a běžel směr Ústí.

-dad-

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také