TopStar

7. ledna 2014 11:50

Dagmar Dandová

Zastihli jsme Ondřeje Sokola In flagranti

Propagátor české Partičky a idol dívek Ondřej Sokol posílá do kin na konci ledna svoji prvotinu s názvem Krásno, kterou si napsal, zrežíroval a ve které hraje i jednu z hlavních rolí. A dokonce se tam svléká!

Ano, Ondřej Sokol běhá nahý po hotelu. A to ještě před Davidem Matáskem! Ten ve filmu hraje recepčního, kterého už jen tak něco nepřekvapí. A to všechno se děje v poklidném Šumperku.

Ve snímku Krásno celkově uvidíte spoustu známých hereckých tváří a to v nezvyklých, bizarních, mnohdy ale také komických situacích.

Dvojice pohřebáků Karel Roden a Jaroslav Plesl řeší, jak mrtvole uříznout hlavu, policista Ondřej Malý střílí nejen v kině, Jana Krausová se představuje jako velmi sprostá matka, která umí vlepit pořádnou facku.

A velkou roli má v Krásnu i policie. Jednoho z vyšetřovatelů hraje Sokolův kolega z Partičky Michal Suchánek, který si roli vyloženě užil.

„Jde tam sice o tragické události, ale tenhle film není o tom, že někdo smutně kouká do kamery,“ vysvětlil režisér Ondřel Sokol.

„Byl bych rád, kdyby diváky tenhle film zaskočil, šokoval, aby si uvědomili, že na život se nedá dívat jen z jednoho úhlu,“ dodal.

-dad-

Ondřej Sokol se nechal vyfotit i jako tarotová karta

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také