TopStar

5. března 2015 15:00

Lenka Zajícová

Ornella si nedá pokoj. Na plovárně ukázala seprané kalhotky!

Na Občanské plovárně se pořádala akce, na kterou dorazily hvězdy jako Ornella Koktová, Táňa Makarenko, Dominika Kadlčková, Jiří a Andrea Pomeje, Eliška Bučková a Kateřina Kristelová…

Co dodat, akce měla tak velké hvězdné zastoupení, že by i Mléčná dráha zezelenala závistí.

Dorazila třeba Táňa Makarenko. Ptáte se, kdo že to je? Makarenko chodí se Zdeňkem Bahenským, ale spí se všemi. Pokud vám toto jméno stále nic neříká, nevadí. Ani my ji neznáme, ale poté, co jsme prolustrovali Google a Wikipedii, kterou Táňa poctivě naládovala informacemi o své maličkosti, tak jsme zjistili toto: Makarenko je modelka, která má za sebou víc plastik než pás na výrobu PVC lahví. V minulosti byla jen lehce neatraktivní, po četných zákrocích chirurga lehce připomíná frajera. Další, kdo přišel na akci, byla Dominika Kadlčková. Dominika loví už nějaký pátek v našem českém showbyznysu a zatím se jí nepodařilo ulovit nikoho jiného než jednoho hokejového veterána. Jenže tohoto hokejistu může po druhé ráno a pár panácích ulovit v pražském baru Kozička každá zoufalka, kterou pak na záchodě zmiňovaný hokejista odmění dosud ještě neobjevenou sexuálně přenosnou chorobou. Domi, nevidím to dobře. Kokta by do toho šel, má to ale háček. Za prvé si ho zabukovala už Ornella a za druhé je díky burze Kokta vlastně chudej. Kateřina Kristelová, moje absolutní favoritka. Při pohledu na Kristelovou moje srdce zaplesá a moje sebevědomí vystoupí do výše nebeské. V její přítomnosti se cítím hezčí i chytřejší. Pokud si přejete, aby i vaše rty připomínaly nafouklý vodní člun, nechte se inspirovat Kateřinou.

Nemohla chybět ani Ornella, která oblékla elegantní šaty, v nichž všem všudypřítomným dokázala, že její poprsí souboj s gravitací opravdu nevyhrává, ba naopak, že dostalo pěkně za uši. Při neohrabaných pohybech ukazovala návštěvníkům akce i poporodní jizvu. Ale jelikož tyto tělesné partie jsou známy všem Pražákům, kteří zrovna nevystávají důlek na pracáku, nikoho její odhalený klín a seprané spodní prádlo nepohoršovalo.

Tak, a další akcička je za námi, tváře zmalované tunami make-upu a zdeformované falší i přetvářkou šly spát. Když se probudí, začnou zběsile googlovat články, aby zjistily, zda nejsou mediálně mrtvé. Takže nemáte zač.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také