TopStar

22. prosince 2013 22:48

Jana Fikotová

Oslňte na párty podle Kate Middleton – Sexy rozparek a bižuterie stačí

Kate Middleton poodhalila nohy v rafinované róbě s rozparkem a svou krásu podrthla náhrdelníkem za 24 eur. Klidně může posloužit všem dívkám váhajícím co na sebe na silvestrovskou párty.

Za málo peněz hodně muziky! Sice je Kate Middleton (31) součástí královské rodiny, nepotřebuje rozhazovat za drahé oblečení a šperky. Upoutat dokáže i s obyčejnou bižuterií. V jednoduchých šatech poodhalila své krásně štíhlé nohy a svou eleganci podtrhla náhrdelníkem z kategorie „laciné bižu.“

O marnivosti v jejím případě rozhodně nemůže být řeč. Kate je jako miláček národa ostře sledovanou osobou, a to nejen v rámci svých charitativních aktivit, ale především jako módní ikona celé Británie. Cokoliv si obleče na sebe je okamžitě vyprodáno. Budoucí královna si na velkolepý luxus rozhodně nepotrpí, což na ní Britové velmi oceňují. Každý outfit, který si tato půvabná žena vezme, se stane světovým hitem.

Vévodkyně z Cambridge zavítala na filmový večer, věnovaný zesnulému jihoafrickému exprezidentovi – Mandela: Long Walk To Freedom, po boku svého zákonitého manžela v dlouhé róbě z dílny módního domu Roland Mouret v barvě slonové kosti. Značnou pozornost poutal nejen vysoký rozparek na šatech, ale i třpytivý náhrdelník. Podle deníku Daily Mail nepřekročil sumu 24 eur, jelikož byl z obyčejných sklíček.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také