TopStar

30. října 2013 09:34

Pá pá, Jonas Brothers – Kapela se rozpadla

"Pro teď jsme spolu skončili," přiznal Kevin Jonas magazínu People a fanynky se topí v slzách. Kapela Jonas Brothers ve složení Kevin, Joe a Nick Jonasovi je minulostí.

Popravdě řečeno, dalo se to čekat. Sourozenecké hádky nedovolily skupině ani zahájit turné 19-city v říjnu. O rozchodu se spekulovalo řadu týdnů a Kevin to jen "rozseknul".

Nejde však jen o tradiční spory, jaké bývají mezi bratry, když definitivně dospívají v mladé muže. Přestože i ty sehrály svou roli. Největší zhoršení vztahů přinesla závislost čtyřiadvacetiletého Joa na léčivech, o které se spekuluje už delší dobu (Joe ji však popírá).

Všichni bratři se hodlají věnovat sólovým projektům, nejdál je zatím s vlastním albem nejmladší Nick. Ten se do alba pustil ve chvíli, kdy se Kevin a jeho manželka Danielle věnovali natáčení reality show "Married to Jonas".

Kapela se dala dohromady v roce 2005 a proslavila díky filmům pro mládež v produkci Disney Channel. Velmi brzy se ukázalo, že jde o skvělý marketingový tah postavit skupinu z nadané trojice bratrů.

Nedá se ale říct, že by Jonasovi zavírali vrátka definitivně. "Je těžké říct, že je to rozchod navždy," dává Kevin sobě, bratrům i fanouškům ještě naději.

Komentář Prima-Style.cz: One Direction mají jistě radost. Ubyla jim přímá konkurence.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také