TopStar

28. ledna 2015 11:00

Patero nečekaných celebrit v Griffinových

Pamatujete? Taková nenormální rodinka Petera Griffina přistupuje k výskytu celebrit docela nečekaně.

1) Dwayne “The Rock” Johnson v nekreslené verzi

Jenom máloco ztělesňuje bizarní humor Griffinových tak jako scéna, v níž akční pořízek Dwayne "The Rock" Johnson simuluje sex mezi Lois a Peterem pomocí panenek. Už jen proto, že se v krátkém skeči ukáže ve své reálné, nikoliv animované podobě. MRKNĚTE TADY.

2) Luke Perry

Ačkoliv dnes po něm sotva zaštěká pes, v prvních dílech Griffinových byl Luke Perry zdaleka největší celebritou, jež seriál poctila. V roce vydání dílu 1. řady ostatně právě doběhla poslední sezona Beverly Hills 90210...

Luke se navíc stal hlavní postavou své epizody, nikoliv pouhým rychlým vtípkem. Ve snaze dodat školním novinám čtenost ho totiž Peter prohlásí za gaye a Perry za to vyhrožuje žalobou.

3) Dan Castellaneta

Neboli Homer Simpson sám! Na prolnutí Griffinových a Simpsonových došlo loni na podzim v prvním díle 13. řady pojmenované jako The Simpsons Guy. Extra prodloužený díl ukazuje Peterovu rodinu poté, co jí bylo "shodou okolností" nedaleko od Springfieldu odcizeno auto.

4) Osazenstvo Star Treku

Prakticky všechny hlavní postavy seriálu Star Trek: Nová generace v čele s Patrickem Stewartem (také Profesor X v X-Menech) se nakýblovaly do děje ve scéně na konci dílu 7. řady.

5) Johnny Depp jako Střihoruký Edward

Sotva dvacetisekundový skeč, v němž Střihoruký Edward drží v náručí kojence – vzhledem k černočernému humoru Griffinových s předpokládatelnou pointou – sice nebyl nikterak stěžejní, i tak ho však namluvil sám matador Hollywoodu Johnny Depp. Scéna navíc ukazuje, jak utajeně zacházejí Griffinovi s celebritami.

Divíte se, že si Griffinovi mezi celebritami nevydobyli takovou přízeň, jaké se těší "konkurenční" Simpsonovi? Inu, věc je trochu složitější – i v Griffinových se totiž často objevují hlasy nejslavnějších herců, seriál je však méně často přizná. V Griffinových už jste slyšeli Petera Dinklage (Tyrion z Hry o trůny), Hugha Laurieho (představitele Dr. House), Toma Hiddlestona (Loki v Avengers), dětskou hvězdičku Dakotu Fanning a další...

Seriál Griffinovi sledujte na Prima COOL!

(lol)


Přečtěte si také