TopStar

13. dubna 2016 16:22

Michal Chalupa

Pavel Kříž na premiéře Básníků: Další díl? Klidně, ALE…

Šesté pokračování oblíbené série básníků o lékaři Štěpánku Šafránkovi má za sebou slavnostní premiéru. Nechyběl na ní samozřejmě Pavel Kříž nebo jeho nová láska Linda Rybová. Dojde už konečně v tomto díle na svatbu?

Vtipné zápletky v pokračování Jak básníci čekají na zázrak, vás udrží v pozoru celé dvě hodiny. Se Štěpánem Šafránkem jsme prošli střední i vysokou školu, byli jsme u toho, když hledal práci a známe všechny jeho lásky. Ani to ale není všechno.

Tentokrát se představil v roli otce a samozřejmě nebude chybět nova múza pro jeho básničky. Tou je Linda Rybová, která na roli v básnících čekala třicet let a při premiéře prozradila, jaký má z celého natáčení pocit. To Pavel Kříž odtajnil největší rozdíl mezi tímto a předchozími díly a zároveň přiznal, že pokud by se měl natáčet další díl, svolí pouze pod jednou podmínkou.

Jakou podmínku Pavel Kříž má a plánuje vůbec režisér Dušan Klein pokračování? To se dozvíte v 19.55 v reportáži Lenky Špillarové v TOP STARu na Primě a později na Prima Play.


Přečtěte si také