TopStar

25. září 2015 19:41

Michal Chalupa

Pepa Vojtek poodhalí soukromí, Eva Holubová zase perlí a Adam Mišík vybalí velké tajemství. Kde? No přece v TOP STAR magazínu!

Ani sváteční pondělí nebude výjimkou a TOP STAR magazín přinese pestrou paletu toho nejzajímavějšího ze světa showbyznysu. Na co se kromě Evy Perkausové můžete těšit?

Táta čtyř dětí Pepa Vojtek oslavil padesátku a říká, že si splnil všechny sny. A i když nerad mluví veřejně o soukromí, tentokrát se rozhodl Martině Jandové prozradit spoustu zajímavostí.

Těšte se na rozhovor Andrey Dvořákové s vítězem Elite Model Look Kristiánem Černíkem. Má naprosto neobvyklé míry 15–190–75. Uhodnete, jak je to možné?

Rozvod Míši Maurerové už trvá déle než její manželství a herečka je živoucím důkazem, že dnes tak populární předmanželská smlouva nemusí být pro každého plus. Více zjistila Radka Červinková.

V TOP STAR magazínu uvidíte i další herečku, pro změnu Evu Holubovou. Vždy pozoruhodná, někdy kontroverzní, často vtipná a v poslední době i šik. Reportáž Andrey Ježkové vás o tom přesvědčí.

Jako módní revizorka se tentokrát s elektronickou tužkou objeví ing., mažoretka, modelka, miss a v neposlední zprávařka Primy Gábina Kratochvílová.

Kdekoliv se Adam Mišík objeví, fanynky šílí, ale po odvysílání TOP STAR magazínu to asi některé zabalí. Prozradil nám totiž velké tajemství. Je zamilovaný, nebo tu máme další comming out? To se dozvíte v rozhovoru Kateřiny Kristelové.

Samozřejmě nebude chybět ani Agátina reportáž z večírku a její psí módní okénko Dog Star. Sledujte vysílání Primy v pondělí 28. 9. od 21.35 anebo později TOP STAR magazín na Prima Play.

Sdílejte článek

Přečtěte si také