TopStar

30. srpna 2013 07:00

Dagmar Dandová

Poláková versus Smetana: Kdo prohrál na plné čáře?

Pokud chcete vidět muzikál Lucie, větší než malé množství lásky v Hudebním divadle Karlín a váháte, jestli jít radši na verzi s Bárou Polákovou a Vaškem „Noidem“ Bártou nebo na tu s Emmou Smetanou a Davidem Krausem, tak rozhodně doporučujeme první variantu.

Redakce Prima stylu se dostala až do zákulisí přípravy muzikálu a měli jsme to "štěstí", že jsme viděli několik scén v obou hereckých alternacích. Zatímco Poláková s Noidem na pódiu vyloženě excelují, Smetana s Krausem působí oproti nim pořádně rozpačitě. Krausův zpěv v hudebním podkresu naprosto zapadl a Smetana na energickou Polákovou prostě nestačí.

Jediný bonus druhého obsazení muzikálu Lucie je Karel Roden v roli policejního vyjednavače Borise.

Jde o nezpívanou roli a bude se v ní alternovat s Lukášem Vaculíkem,“ řekl nám mluvčí Hudebního divadla Karlín Tomáš Matějovský.

Muzikál Lucie, větší než malé množství lásky bude ve stejném duchu, jako je například úspěšný projekt Děti ráje Michala Davida. Vymyšlený příběh, ve kterém zazní největší hity populární rockové skupiny včetně nejoblíbenějších písniček jako je Medvídek, Srdce, Noc, Šrouby do hlavy, Amerika, Sen, Svítání nebo Laura.

„Je to v podstatě o tom, že kluk potká holku, která se mu líbí, ale pak zjistí, že už přítelkyni má,“ prozradil režisér Petr Novotný hlavní dějovou linku. A nám to vůbec nepřipomíná film Samotáři…..

"Hlavní dívčí postava se jmenuje Lucie a má spoustu problémů," dodal režisér.

Premiéra muzikálu je naplánovaná na 31. října.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také