TopStar

7. února 2014 22:48

Pořádně se dívej, Miro! Vítěze Talentu přivedla za jeho idolem maminka

Původně prodejce mobilů Paul Potts kdysi ohromil porotu soutěže Británie má Talent fantastickou árii. Tenor s vadou řeči Miroslav Sýkora vyhrál čtvrtý ročník Česko Slovensko má Talent. A teď se šel podívat, co by se od slavnějšího kolegy, který zpívá po celém světě, mohl přiučit.

Miroslav Sýkora a mnoho dalších známých osobností přišli v pátek do Slovanského domu na slavnostní premiéru filmu One Chance (režie David Frankel, uvede Bontonfilm), inspirovaném příběhem muže, který byl celý život outsiderem, ale pak se jeho osud jako mávnutím kouzelného proutku změnil.

Ta kouzelná chvíle probíhala takto:

Paul Potts byl ve Slovanském domě osobně - v sobotu totiž v Praze vystoupí na Plese v Opeře a tak se podařilo organizátorům jeho pracovní povinnosti v Praze sladit.

Obrovský talent Miroslav Sýkora tak měl příležitost inspirovat se, co všechno je potřeba udělat pro svůj sen vystupovat ve velkých operních domech a živit se sólovým operním zpěvem.

Za redakci doporučujeme pro začátek nejpozději zítra vytočit telefonní číslo dobrého stylisty. Paul Potts je sice ještě více při těle, ale schválně se podívejte do fotogalerie, jak má vypadat padnoucí oblek.

Miro Sýkora přišel v doprovodu maminky, takže se nejspíš zatím nechytila žádná kandidátka na vážnou známost. A kdo ještě dorazil?

Abychom nebyli nespravedliví... Miro na sobě usilovně pracuje! A výsledky jsou vidět:

A maminka ho rozhodně nechce jen pro sebe:

Sdílejte článek

Přečtěte si také