TopStar

22. listopadu 2013 17:50

Dagmar Dandová

Poznáte ho? Tohle je Atrey, hvězda Nekonečného příběhu!

Pamatujete si na mladého indiánského chlapce Atreje, který je povolán v Zemi fantazie, aby našel lék pro Dětskou císařovnu v pohádkovém hitu Nekonečný příběh roku z 1984? Hrál ho Noah Hathaway. Herci bylo 13. listopadu už 42 let!

Noah si prožil díky účinkování v tomto filmu slavné dětství. Měl spoustu fanoušků po celém světě. Úspěch Nekonečného příběhu už ale nikdy nezopakoval. Noah si pak zahrál ještě v několika ne moc úspěšných titulech a pak se radši zaměřil na sport.

Závodně plaval, vyučoval street dance a úplně propadl bojovým sportům. Je držitelem černého pásu v bojových stylech Tang Soo Do a Shotokan.

Dnes Hathaway miluje hlavně jízdu na motorce. Provozuje dokonce několik motocyklových barů a obchodů. S manželkou Sameerah žije Noah v Miami, a občas si ještě zaskočí před kameru. Zatím to ale vypadá, že další filmový hit je zatím v nedohlednu.

Noah ale aspoň neskončil jako představitel Bastiena Barret Oliver, který propadl scientologické víře a rezignoval na hereckou kariéru. Teď se prý živí jako umělecký fotograf…

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také