TopStar

28. srpna 2015 13:52

PRANK: Miley Cyrus se v přestrojení ptala lidí, co si o ní myslí? Jejich reakce vás dostane...

Zpěvačka vyrazila na Hollywood Boulevard a zastavovala náhodné chodce a ptala se jich, co si o ní myslí. Jenže vůbec nevypadala jako Miley Cyrus. Převlékla se za reportérku Janet, vycpala si prsa a navlékla se do šedého kostýmku.

Měla na sobě snad nejvíc látky, co jsme kdy viděli, tak je jasné, že ji poznal jen jeden chodec. Není týden, kdy by se Miley nevytasila s něčím šokujícím, ať to je její nekontrolovatelné obnažování, hulení trávy nebo ukazování špinavých nohou. Hodně lidí vytáčí, jiní ji uctívají jako popovou ikonu. Rozhodla se tak, že zjistí, co si o ní myslí obyčejní lidé.

Tenhle kovboj Miley moc v lásce neměl a "reportérce Janet" se s tím svěřil....

Prsa ukázala i tentokrát, ale jen někomu...

Dozvěděla se, že jeden z mužů nikdy neslyšel její hudbu, nebo že jiný má radši Taylor Swift a dočkala se i psychologického náhledu na svou osobnost, když jí pouliční kovboj řekl, že prahne po pozornosti a proto dělá všechno to, co dělá, že ji zkrátka něco chybí.

Ani na ulici nemohla twerkování vynechat.

Nakonec si zpěvačka coby reportérka Janet na ulici i zatwerkovala. Se dvěma dívkami se opřela o zeď domu a ukázala nám zadek. Jenže tak, jak nejsme zrovna zvyklí…byla oblečená.

Mrkněte na celou reportáž z Hollywood Boulevardu:

Podívejte se, jak se umístila Miley v žebříčku oblíbenosti u rodičů a zkoukněte nějaké její instagramové perly:

Sdílejte článek
Štítky reportérka Miley Cyrus prsa Hollywood chodec Taylor Swift

Přečtěte si také