TopStar

14. prosince 2015 10:40

Michal Chalupa

Pravidelný zákulisník TSM: Perkausová dostala křečka, Jandová slavila promoci a na předvánočním večírku to žilo…

Další díl pravidelného Zákulisníku, v kterém vám odhalujeme to, co mělo zůstat ukryto.

Emočně nabitý týden má za sebou Martina Jandová - její dcera Eliška slavila 23. narozeniny a o dva dny později měla tatáž Eliška promoci na UK a je už definitivně Bc. biochemie. Od maminky dostala prstýnek a nádherné „promoční “ černé šaty.

Andrea Ježková je pořád v Praze. Andrea Correia za námi přifrčela i s ročním Gabrielem. Mirka Roubíková nám už dlouho svou Adélku neukázala, ale prý ji začaly růst zoubky (Adélce, ne její mamince…).

Online Kristýna po Miniduelu pohotově odchytila Bena Cristovaa a položila mu dotazy od vás, čtenářů. Byla naprosto nadšena – Ben žádnou neodmítl, na všechny odpovídal velmi ochotně – a má o fanynku víc.

Naše moderátorka Eva musí tento týden zakoupit vánoční stromeček. Živý! Po zhlédnutí TOP STAR magazínu, který uvidíte dnes od 21.35, nám vyzradila: „Na štědrovečerním stole u nás musí být hodně jídla - kapr, řízky, salát, knedlíčková polívka…“ Evička musí asistovat u všeho, řízky může připravit „úplně sama“. Dárky ještě nepořídila žádné, nechává to tradičně na poslední chvíli. A pořád upřednostňuje nákupy přímo v obchodech, internet ignoruje. Nejpřekvapivější vánoční dárek? Křeček! Byl nějak divně tlustý – a hned druhý den porodil…J

Byli jsme na předvánočním „šampáňovém“ večírku a dneska večer máme prima vánoční besídku. Příště napíšeme, jak to dopadlo. Snad do té doby poskládáme jednotlivé vzpomínky…

Sdílejte článek

Přečtěte si také