TopStar

26. října 2015 15:00

Michal Chalupa

Pozor: Odblokovaný TOP STAR magazín opět vypouští drby zpoza opony!

Za poslední týden se toho v naší redakci odehrálo tolik, že to ani Bezpečnostní Informační Služba nestačila zaznamenávat (tímto všechny agenty srdečně zdravíme). Ale popořádku...

Produkční Patricii má konečně odblokovanou krční páteř, ale bolest se jí přestěhovala do zubu. Který měl být přece už dávno mrtvý, ale on se, mrcha, nějak probudil.

Neuvěříte, ale zablokované krční páteře se zbavila i Martina Jandová. Přesněji – „zablokovanost“ je pryč, páteř zůstala.

Zkuste uhodnout, kdo nám zase odcestoval? No přece Andrea Ježková. Do Barcelony. Původně se chtěla setkat také s vyvoleným Vladem, ale ten pobývá ve Valencii.

Moderátorka Eva Perkausová se na zmiňovaný večírek chystá též, do té doby ale bude oplakávat své nejmilejší slunečné brýle – podle selfíček je měla naposledy v jedné řecké restauraci na Žižkově. Žádnej Zorbas je ovšem, žel, nenašel. A my Evu utěšujeme, že než opět vyjde slunce- vydělá si na nové. Ještě drobné tajemství: Eva dostala pokutu za překročení rychlosti - jen o dvacet kilometrů. Prý…

Srdečně zdravíme paní Špillarovou, maminku naší zvídavé Lenky. Moc děkujeme za dokonalé hraběnčiny řezy a další neodolatelné kalorické bomby.

Sdílejte článek

Přečtěte si také