TopStar

19. října 2015 15:50

Michal Chalupa

Zákulisník TOP STAR magazínu aneb Pravidelná inventura stavu redakce!

Krátce: nikdo se nevdal, nerozvedl, nerozešel a ani nestěhoval. Anebo je to možná trochu jinak. To ale neznamená, že se nedělo nic! Nejnovější drby pro vás sepsala tradičně Andrea Žbodáková.

Martina Jandová na záludnou dramaturgickou otázku: Co děláte, když neděláte TOP STAR magazín odpověděla hezky celou větou: „Tak já jsem v neděli jakože hrála redaktorku ve filmu Seznamka, který točí můj kamarád Jirka Markvart. Hlavní role Jiří Langmajer. S tím jsem se tedy na place nesetkala, ale za to jsem hrála redaktorku. Mlčící, sledující okolí a pilně pracující."

Moderátorka Eva Perkausová si chce v týdnu konečně posedět s nejlepší kamarádkou, dojít ke kadeřnici a víkend stráví v Karlových Varech, kde bude fotit kalendář pro jednu slavnou českou módní návrhářku. A protože právě shlédla v kině film Gangster Ka, byla nadšena, že máme dnes v TS magazínu reportáž s „manželkou“ Radovana Krejčíře…

Produkční Patricie Parnahajová už dořešila svůj spor s jistým poskytovatelem televizních, internetových a jiných služeb. A nám začíná docházet, že už neuslyšíme, jak si po telefonu podává nabrífované asistenty společnosti, kteří netuší, že nemohou zvítězit…

Andreu Ježkovou skolila začátkem týdne viróza, koncem týdne skolila Andrea virózu.

Dramaturgyně Andrea Žbodáková byla v uplynulých dnech značně sentimentální - setkání s Terezkou Pergnerovou na večírku Vyvolených (viz video ) ji vrátilo do časů, kdy byly ve VV1 – VV3 v tom nejužším pracovním propojení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také