TopStar

19. října 2015 10:57

Michal Chalupa

Božský Karel má recept na mládí, ministr baští se psem a VyVolení slavili 10 let. Sledujte TOP STAR magazín!

S každým dalším dnem, kdy se blíží vysílání TOP STAR magazínu, trnou jeho diváci nedočkavostí – copak se asi dozvíme tentokrát? A my nemáme to srdce vás tak dlouho napínat, takže tady máte alespoň ochutnávku toho, co vás v pondělí 19.10. s Evou Perkausovou čeká.

Karel Gott vydává rovnou pět cédéček s osmadevadesáti duety, které zajisté potěší všechny jeho fandy. Stejně tak u vás Mistr stoprocentně zaboduje, až vám v reportáži Martiny Jandové prozradí svůj recept na elixír mládí. "Je to v psychice, ne ve svalech. Jde o to, jak se sám posiluju, jak si rozumím s lidmi, když je krásná atmosféra v rodině a mám takové kolegy," vypočítává Karel Gott.

Dozvíte se, co je nového v domácnosti Osmanyho Laffity, o drsném kubánském režimu, který v posledních týdnech zrovna polevuje, a také o tom, když žijí muži ve trojce. To všechno zjišťovala Lucie Špaková. Kromě jeho elektronické tužky módního policajta se podíváme na Divnopřehlídky testující rozpustnost hedvábných šatů ve vodě.

Věděli jste, že od vysílání první série VyVolených už uplynulo deset let? Takhle ten čas letí! Výroční večírek si nemohla nechat ujít Agáta Prachařová, a vy opět uvidíte všechny své oblíbence i exoty pohromadě. Takovou příležitost si nenechala ujít ani Andrea Ježková a vyzpovídala pro TOP STAR magazín i Terezu Pergnerovou.

Další Agátina rubrika Dogstar bude tentokrát opravdu k popukání. Znáte pořekadlo o tom, že by něco ani pes nežral? Tak to příliš neplatí v domácnosti u Žilkových-Stropnických. Jednou se totiž pan ministr do jednoho takového pokrmu, který se nezdál ani pejskovi, s chutí pustil.

Novinky od věčně štíhlé modelky Elišky Bučkové, všetečné dotazy Lenky Špillarové a mejdan v moravském sklípku s Mahulenou Bočanovou, to jsou další lákadla, která na vás v novém TOP STAR magazínu čekají.

Sledujte TOP STAR magazín na Primě každé pondělí od 21.35 a nahlédněte tak do světa slavných!

Sdílejte článek

Přečtěte si také