TopStar

16. listopadu 2015 15:24

Michal Chalupa

Čerstvá dávka drbů ze zákulisí TOP STAR magazínu!

Další díl pravidelného Zákulisníku, v kterém vám odhalujeme to, co mělo zůstat ukryto před všemi…

„Ty jedna Madonno, Krajčo a jeho Kryštof byli mnohem lepší,“ vzkazuje americké hvězdě naše produkční Patricie. A tak si příště raději zase koupí vstupenky jen na Krajčovce...

Nového Bonda viděl už režisér Adrian, dramaturgyně Andrea Ž., střihač Vašek i další z našeho blízkého okolí.

Moderátorka Eva zatím pořád ne. Neměla čas, jelikož byla ve škole, na manikúře, u kadeřnice a také shoppovala. Ačkoli má ráda oblečení v pestrých barvách, pohled do vlastního podzimního šatníku ji zaskočil - všude samá černá. A tak si pořídila několik veselých svetříků – modrý, zelený, béžový... Béžový jsme už viděli a pochválili.

Šéfredaktorka Zuzka je pořád v daleké exotické zemi, Andrea (Ježková) už asi desátý den v Praze. Zato reportérka Lucka sedí teď někde v letadle z Číny a my jsme zvědaví, co za reportáž přiveze. Á propos „přiveze“, Lenka nám od maminky opět přivezla hraběnčiny řezy. A opět byly výtečné, takže opět děkujeme.

Naše kolegyně Martina pravidelně moderuje křty každé knihy o Pavlu Vrbovi nebo knihy s ním související. Tentokrát šlo o Rumovou nevěstu. Pavla Vrbu měla Martina moc ráda, stal se dokonce kmotrem její dcery Elišky.

Minulý víkend si hodně prodloužil náš „onlajnový“ Michal a minimálně první den po návratu nám dával výrazně najevo, že vlastní rodinu má o hodně raději než nás! Michale, odpouštíme ti a závidíme.

Sdílejte článek

Přečtěte si také