TopStar

21. prosince 2013 08:21

Jana Fikotová

Přistiženi v objetí - Návrat k milenci? Geislerová a milionář Martin Shenar (FOTOGALERIE)

Herečka Aňa Geislerová (37) je velká tajnůstkářka. Nejdříve si k manželovi pořídila milence, otěhotněla, porodila, ale kdo je otcem jejího posledního potomka Maxe, nepřiznala. Na charitativním koncertě se však opět objevila bez manžela, a to v doprovodu milence, se kterým se i vášnivě objímala.

Zrzavá Aňa otěhotněla v době, když chodila s milionářem Martinem Shenarem, ale než se jí dítě narodilo, byla zpátky u manžela, režiséra Zdeňka Janáčka (36), se kterým má syna Bruna Fidelia (9) a dceru Stellu Ginger (6).

Na hudebním gala večeru v pražské Lucerně Snesitelná lehkost pití, který se konal v rámci desátého ročníku charitativního Vánočního bazaru v Mokré čtvrti, se to hemžilo jednou slavnou tváří vedle druhé.

Někteří umělci jako Vojta Dyk, nynější partner Táni Vilhelmové, Tereza Černochová, Ondřej Brzobohatý či Michal Suchánek, se objevili přímo na podiu se svým hudebním vystoupením. Ostatní, jako , Jitka Čvančarová či Ester Janečková, zase usedli do hlediště.

„Akce byla skvělá. Myslím si, že holky nasadili vysokou laťku, a ukázali, jak se dělá pořádná akce. Rozhodně by si z nich měli vzít vzor mnohé agentury či kolegové,“ přiznala jedna z návštěvnic gala večera.

To, že samy aktérky byly s průběhem akce spokojené, jsme se mohli na konci akce sami přesvědčit. Dobrá nálada ve tváři herečky Geislerové byla nepřehlédnutelná. Nikterak jí ani nevadilo, že jí náš fotograf vyfotil v doprovodu s milencem Martinem Shenarem, který ji před odjezdem z Lucerny vášnivě a dlouze objímal.

[[nid:2154552]]

Přečtěte si také