TopStar

18. prosince 2015 09:42

Michal Chalupa

Selena bude nevěsta k sežrání: „Chtěl bych si Gomez vzít za ženu,“ přiznal barvu Niall Horan z 1-D!

Justin Bieber asi pěkně valí oči. Jen co se tak tak vzpamatoval z šoku, který mu připravil jeden z nejlepších kámošů Niall Horan z One Direction, když začal nenápadně randit se Selenou Gomez, máme tady pokráčko.

Ani dva týdny neuplynuly od chvíle, co se slaďouš z irských One Direction na veřejnosti ocucával se Selenou Gomez, čímž zasadil těžkou ránu Bieberovi, který si na svou ex dlouhodobě brousí zuby. A teď se nejspíš láme v pase od nevolnosti poté, co Niall o Seleně promluvil v The Late Late Show s Jamesem Cordenem.

James si vzal do auta všechny čtyři členy 1-D. Ti mu tam zvesela vyzpěvovali své hity, zábava plynula dokonale, až došlo na záludnou otázku šitou Niallovi na míru: „Máš na vybranou ze tří žen. Je to Tina Fey, Selena Gomez a Dany Lovato. S jednou z nich bys mohl spát, ale jenom jednou. Druhou bys mohl mít za ženu a spát s ní jak chceš. A třetí by s tebou jela na dlouhou výletní plavbu, ale nesměli byste spolu nic mít.“

Horan se příliš nezamýšlel a sedminásobnou držitelku ocenění Emmy, spisovatelku a scenáristku Tinu Fey si vybral pro sex na jednu noc. Se zpěvačkou Demi Lovato by klidně jel i na cestu kolem světa, ale za ženu by bral jedině Selenu Gomez! A přiznal se k tomu přímo v oblíbeném TV pořadu i poté, co jeho vztah se zpěvačkou propírají přední bulvární magazíny. A co vy? Chtěli byste SelGo za ženu?

Sdílejte článek

Přečtěte si také