TopStar

9. prosince 2015 13:46

Michal Chalupa

VIDEO: Oujéé! Zatraceně sexy Selena Gomez polaskala prdelku kamarádky Gigi Hadid! To musíte vidět…

Jestli se ve světě módy odehrálo něco podstatného, určitě je to Victoria´s Secrets Fashion Show z 8. prosince. Selena se konečně dočkala a svou krásu a dlouholetý obdiv k tomuhle gangu nejkrásnějších kočiček na světě s nimi zúročila přímo na přehlídkovém mole. A došlo i k náramně šťavnaté scénce.

Tohle opravdu áčkovou módní přehlídku hodně pozvedlo! Selena Gomez si splnila sen a v jednu chvíli sdílela molo s takovými jmény světového modelingu jako Kendall Jenner, Adriana Lima, Tessa Dee nebo Gigi Hadid. A není tajemstvím, že právě posledně jmenovaná kráska patří do kruhu Seleniných největších kamarádek.

Gomez předváděla luxusní večerní róbu a opět se potvrdilo, že černá jí se stříbrnými a koženými doplňky sluší dokonale. Asi nejlepší moment celé show se odehrál ve chvíli, kdy se na molo vydala Gigi Hadid, za ní Tessa Dee ve slušivé uniformě a v závěsu Selena Gomez. Když vykročila, Gigi se už na konci mola obracela.

Ve chvíli, kdy se dívky míjely, SelGo se prostě neudržela a roztomile poplácala Gigi po dokonale tvarovaném zadečku. Vtip a flirtovní gesto zaujalo většinu přihlížejících a média ho komentují jako třešničku na dortu povedené přehlídky.

Sdílejte článek
Štítky Selena Gomez Twitter Lima přehlídka zadek zákulisí Kendall Jenner molo

Přečtěte si také