TopStar

8. ledna 2014 06:50

Dagmar Dandová

Seriál: Nejhorší sexuální scény všech dob, část 6

Sexuální scény ve filmech mohou být dráždivé, jako třeba v erotickém snímku 9 a 1/2 týdne, nebo naprosto trapné, které pak shodí celý film. Postupně vám přineseme ty nejhorší intimní scény, jež jsme kdy viděli. Jen pozor! Až to uvidíte, na sex vás okamžitě přejde chuť.

The Room (2003)

To snad není možný!!! Tak přesně tohle si řekne 99 % všech svéprávných diváků, kteří zhlédnou scénu z kultovního propadáku The Room (Pokoj), kde se na gauči válí pofidérní blonďák s partnerkou, která se akorát chystá k ústní práci. Herec se přitom celou dobu tváří, jako by žvýkal poněkud tuhý tabák.

Rozhodně to nepřipomíná sexuální akt, spíš to evokuje Kačera Skrblíka, který právě našel na ulici dolar...

Snímek The Room není v Čechách moc známý, což je rozhodně škoda, protože podobně "povedených" scén je tam více než dost. V USA tento film získal kultovní status, protože je právem označován za jeden z nejhorších filmů všech dob.

Režisérem je Tommy Wiseau, který také napsal scénář a hraje ve snímku hlavní roli. Prostě něco jako český Tomáš Magnusek, který také natočil kultovní filmy typu Jedlíci nebo Školní výlet, čímž i on velice výrazně přispěl do stoky světové kinematografie.

Magnusek a Wiseau toho mají tolik společného! Trapný charakter snímku, neskutečně nepovedenou práci s docela kvalitními herci a naprosto absurdní hlášky. Zajímavé je, že The Room patří v Americe k velice populárním filmům, tak je možné, že by se Amíkům líbili i Jedlíci.

Ale zatím buďte, milí filmový nadšenci, v klidu! Tvůrce nejhorších filmů všech dob Eda Wooda zatím nikdo nepřekonal! I když mnozí mají velice slušně našlápnuto...

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také