TopStar

19. ledna 2014 15:50

Dagmar Dandová

Seriál: Nejhorší sexuální scény všech dob, část 9

Sexuální scény ve filmech mohou být dráždivé, jako třeba v erotickém snímku 9 a 1/2 týdne, nebo naprosto trapné, které pak shodí celý film. Postupně vám přineseme ty nejhorší intimní scény, jež jsme kdy viděli. Jen pozor! Až to uvidíte, na sex vás okamžitě přejde chuť.

The Room (2003)

O této hitovce jsme už jednou psali, ale The Room je snímek nečekaných možností a znovu jsme objevili neskutečnou "sexuální" scénu, u které sprásknete ruce a vyhrknete:"To snad není možný!!!"

Scéna, kde hlavní hrdina tancuje v okně v závěsech se svou partnerkou je neskutečná.

Snímek The Room není v Čechách moc známý, což je rozhodně škoda, protože podobně "povedených" scén je tam více než dost. V USA tento film získal kultovní status, protože je právem označován za jeden z nejhorších filmů všech dob.

Režisérem je Tommy Wiseau, který také napsal scénář a hraje ve snímku hlavní roli. Prostě něco jako český Tomáš Magnusek, který také natočil kultovní filmy typu Jedlíci nebo Školní výlet, čímž i on velice výrazně přispěl do stoky světové kinematografie.

Magnusek a Wiseau toho mají tolik společného! Trapný charakter snímku, neskutečně nepovedenou práci s docela kvalitními herci a naprosto absurdní hlášky. Zajímavé je, že The Room patří v Americe k velice populárním filmům, tak je možné, že by se Amíkům líbili i Jedlíci.

Ale zatím buďte, milí filmový nadšenci, v klidu! Tvůrce nejhorších filmů všech dob Eda Wooda zatím nikdo nepřekonal! I když mnozí mají velice slušně našlápnuto...

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také