TopStar

25. června 2014 10:28

Lucie Průchová

Sexy Hrzánové jeden chlap nestačí

Ptáte se po zaručeném receptu, jak zahnat manželskou nudu? Bigamií! Alespoň to zkouší Bára Hrzánová v komedii Každý den, šťastný den, která měla premiéru 11. června v Divadle Kalich.

„Hraju v ní velice inteligentní, přitažlivou, hodnou a nesmírně milující paní, která se bohužel dostane do manželské krize. Ne že by jí někdo ubližoval, naopak má krásnou rodinu, ale také pocit, že pokud se něco nestane, její duše umře dřív než její tělo. Takže ta duše potřebuje protřepat, proto moje hrdinka učiní patřičné kroky,“ představuje Bára svou novou roli. „Musím říct, že je v nich velmi vynalézavá a určitě ne konvenční. Nicméně jedná velice fér, s otevřeným hledím, což se mi na ní líbí.“

I když na jevišti si do vztahu přivede dalšího muže, aniž by toho původního měla v úmyslu opustit, v civilním životě by se Bára Hrzánová do takového experimentu nepustila. „Já jsem stará monogamní struktura. Nedovedu si nic takového představit, jsem ráda za to, co mám. Hlavně s tím moc netřepat!“ směje se skvělá herečka.

V komedii Každý den, šťastný den s ní hrají Zbigniew Kalina, Libor Jeník, Helena Lapčíková a Pavla Rychlá – Vojáčková.

Program Divadla Kalich a možnost koupit si vstupenky najdete TADY.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také