TopStar

21. listopadu 2014 18:30

Lenka Zajícová

Sexy olympionik Michael Phelps randí se ženou, která se narodila jako muž

Michael Phelps (31), slavný americký plavec aktuálně tráví čas na odvykací kúře, je bombardován zprávami týkajícími se jeho přítelkyně Taylor Chandler. Ta totiž veřejně prohlásila, že je hermafrodit.

Taylor Lianne Chandler se americkým médiím svěřila, že se narodila sice bez varlat, ale s penisem i dělohou. Když se Taylor narodila, dostala díky penisu chlapecké jméno David Roy. Následně ale vyšetření ultrazvukem odhalilo dělohu, a tak se z Davida stala Taylor. Nikdy jako muž nežila, jednu dobu však žila jako bezpohlavní dítě. Na celé akci je obdivuhodné, že olympionikovi, se kterým randí od letošního léta, o své minulosti nic neřekla. Zda jí uplave, ukáže čas.

Aktualizováno: Plavec poznal krásku na internetu a přes sociální sítě jí sdělil, že se stydí za to, že s ní měl pletky. Neskrýval fakt, že byl informací o mužských genitáliích zaskočen, ale především mu vadil mediální rozruch, který v honbě za slávou, Taylor způsobila.

Hermafrodit: Je tvor schopný produkovat současně vajíčka i spermie. U lidí se jedná o defektního jedince. Zatím nebyl zaznamenán člověk, který by měl funkční obě soustavy. Nejznámější hemafrodit je atletka Caster Semenyová, údajně má ženské u mužské pohlavní orgány.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také