TopStar

23. března 2018 07:00

Ilona Blašková

Simona Krainová se chystá na další dovolenou. Prozradila kam

Simona Krainová je pořád v jednom kole, a to hlavně teď, kdy má před dovolenou. I když se z jedné nedávno vrátila, tentokrát si ji chce užít se svým manželem bez dětí! A to rovnou na tři týdny! A kam že se to Simona chystá?

Modelku jsme zastihli při focení vlasové kampaně pro kliniku krásy. I když to na první pohled nevypadá, takové focení zabere i 12 hodin. Vlasy musí být hezky nasvícené. Řeší se každý detail odlesku, takže se jedná o opravdu složité focení. Když jsme u těch vlasů - Simona je už dvacet let blondýnou a o změně neuvažuje. Takže její manžel bude mít doma vždy jen blondýnu. "Já se bojím s těmi změnami experimentovat. Navíc mám možnost, že ty kadeřníci s nimiž spolupracuji, mi občas na hlavu narazí nějakou tu tmavou paruku. A vím, že to úplně nefunguje. Manžel by asi i rád brunetu, ale to musí zavolat někam jinam," řekla se smíchem Simona.

Simona má prodloužené vlasy i řasy, a pravidelně si nechává omlazovat pleť. Proti vylepšovacím zákrokům nic nemá, a nechápe lidi, kteří to odsuzují. "Ať si každý dělá co chce. Ať je každý spokojený sám se sebou. A přesně většinou ty lidi, co nejsou spokojení, tak jsou nasraní a pak kolem sebe tuhle blbou energii šíří. Ten zakopaný pes je možná v tom, že žádnou plastiku nepodstoupili a možná by měli. Tam to všechno začíná, u té sebelásky," řekla Krainová.

Za dobrým vzhledem ale stojí i dostatek odpočinku. Ten si už brzy užije na dovolené. S partou přátel letí do Kostariky, Bogoty a Panamy. Celkem tam stráví tři týdny. A co hlavně, po 7 letech bez dětí. Bude se Simoně stýskat? "No strašně. Já myslím, že mě se bude víc stýskat než jim. Oni budou rádi, že tam bude babička." Po poslední dovolené v Zanzibaru Simony děti onemocněli a manžela dokonce musela odvést sanitka. O exotickou nemoc prý ale nešlo. "On měl chřipku. A když má chlap chřipku, tak to je jako my ženy, když jsme na pokraji smrti. Ale museli si ho nechat na Bulovce, protože jak jsme byli v tom Zanzibaru, tak museli vyloučit všechny exotické nemoce. A teď se nebudu nechávat očkovat, tam snad nic nehrozí ne? Nikdo mi nic neřekl. Jako kdyby tam s námi jeli děti tak jo, ale já jsem takový dobrodruh v tomhle. Na pohodu," řekla se smíchem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také