TopStar

28. července 2015 14:02

Slavný rapper zbouchnul nejprsatější modelku světa. Budou její vnady ještě růst?

Pár se potýkal s neplodností, ale konečně, po 14 letech manželství, se zadařilo a modelka Coco známá svým dekoltem společně s manželem Ice T oznámila těhotenství v jejich nové televizní show.

Coco překvapila. Nevypadá zrovna jako ženuška, která by plánovala kopu dětí. Jenže šestatřicetiletá modelka řekla, že nechce skončit jako osmdesátileté stařeny, které nemají kolem sebe nikoho. Jenže s Ice T se jí moc nedařilo, údajně také kvůli jejímu vysokému tlaku a vytoužený potomek na sebe nechal dlouho čekat.

Podívejte! ... Ti psi!

Ice T se kromě hudby věnuje i herectví a nová talk show nebude jeho prvním televizním projektem. Možná ho znáte ze seriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti, kde hraje detektiva Odafina Tutuolu. Coco není jenom majitelka gigantických podprsenek, ale účinkovala i v pár filmech. Společně se pak objevili v reality show Ice Loves Coco, která sledovala život známého páru. Po třech sezónách skončila, aby se oba mohli začít připravovat na výrobu nové talk show.

Ice T a jeho žhavá kráska.

Zatím hvězdnému páru museli stačit dva buldoci Spartacus a Maximus. Měli se jako v bavlnce. Jejich páníčci jim dokonce pořídili instagramový účet, aby svět věděl, jak si žijí. Ale teď je Coco v tom a brzy se asi bude chystat ukazovat fotky nového miláčka. Jestli to bude kluk, nebo holka, se neví. Jisté ale je, že její dekolt bude kvůli kojení ještě větší.

Zatím mají dva psy, dítě je ale na cestě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také