TopStar

19. července 2016 13:19

Michal Chalupa

Slintací galerie: 10 nejvíc sexy hollywoodských frajerů

Všichni je známe, ale najdou se tací, kteří je uctívají. Sexy chlapů není na světě mnoho, takže není divu, že fanynky blázní a touží po nich. Chlapi mají jednu velkou výhodu, a to je to, že věk u nich není žádným strašákem. Někteří dokonce vypadají lépe, když už mají nějaký ten pátek za sebou!

1. Kit Harrington (29)

Hvězda jednoho z nejoblíbenějších seriálů Hra o trůny Kit Harrington, kterému je 29 let, by stál za hřích a rozhodně není sexy jen jako Jon Snow.

2. Liam Hemsworth (26)

Herec, který zamotal hlavu Miley Cyrus, je opravdu kus chlapa. Sexy Liam, ale taky všem předvedl, že pěkní kluci jako on mohou i velmi ubližovat.

3. Nikolaj Coster-Waldau (45)

‘‘Králokat‘‘ ze seriálu Hra o trůny určitě zamotal hlavu nejedné ženě. I když už to není žádný mladíček a letos v červenci mu bude 46 let, je zdárným příkladem, že chlapi stárnou do krásy.

4. Jamie Dornan (34)

Jamie Dornan alias Christian Grey z filmu Padesát odstínů šedi, je velice atraktivní třicátník. I když on asi maliny v oblibě nemá, když jednu takovou nehezkou malinu dostal za jeho nejslavnější roli. Ženy by si na něm jako na malině určitě smlsly ;).

5. Ryan Gosling (35)

Někdo jako Ryan Gosling by nám tu určitě neměl chybět. Ryan se objevuje snad v každém článku, kde se píše o sexy chlapech. No tak tady ho máte…

6. Bradley Cooper (41)

Bradley Cooper je jeden z nejatraktivnějších mužů naší planety. To moc dobře ví i modelka Irina Shayk, se kterou je Cooper momentálně ve vztahu.

7. Gerard Butler (46)

Živočišnost, kterou v sobě tento herec má, je až neuvěřitelná. I Butler je příkladem toho, že muži zrají s věkem a mohou vypadat sexy, i když už se blíží k padesátce.

8. Jake Gyllenhaal (35)

Herec, který ukázal své vypracované tělo ve filmu Bojovník, také nesmí chybět. Pětatřicátník každou ženu dostane svým uhrančivým pohledem.

9. Douglas Booth (24)

Nejmladší herec z této skvadry každého dostane očima. Jeho oči jsou opravdu jako magnet a obrovsky přispívají k tomu, že patří mezi nejvíc sexy muže naší planety.

10. Brad Pitt (52)

Kdo jiný by mohl zakončit tento žebříček než Brad? I když už má také svůj věk, je prostě sexy symbol a nezapomenutelná ikona. Pitta miluje několik generací žen.


Přečtěte si také