TopStar

13. září 2013 06:50

Dagmar Dandová

Štefánková dvacet let od Peříčka: vypadá pořád skvěle!

Modelka a bývalá playmate Jana Štefánková (39) do společnosti moc nechodí, ale když se to týká byznysu, tak s partnerem René Tauberem občas někam zajde.

My ji potkali na módní přehlídce nové značky pánských obleků Marco Mirelli, kde byla partnerkou akce a moc jí to slušelo.

„Bude mi čtyřicet a udržovat se už není žádná sranda, ale naštěstí mám dva kluky (René (9) a Erik (8) – pozn. red.) a ti mě udržují pořád v kondici. Jakmile s nimi nedělám nějaké pohybové aktivity, tak mají moc energie, takže stále něco podnikáme,“ řekla Štefánková, která pravidelně jezdí na exotické Seychely.

„Natrvalo žijeme v Čechách, ale minimálně pár nocí v měsíci trávím na Seychelách, kam jezdím pracovně. Věnuji se byznysu v oblasti nemovitostí a velmi mě to baví,“ uvedla stále krásná maminka dvou synů, která se po mateřské dovolené stáhla ze světa showbyznysu.

„Zatím jsem nedostala nabídku, která by mě zaujala,“ přiznala nám bývalá moderátorka erotického pořadu Peříčko, která se naposledy objevila ve filmu Bolero, kde si hned střihla milostnou scénu s hercem Jiřím Bartoškou.

„Další filmová role není moje ambice, ale kdyby přišla nějaká zajímavá nabídka na moderování, která by mě opravdu zaujala, tak bych ji vzala. Ale natáčení už asi ne. Jsem teď hlavně maminka a pak podnikatelka,“ dodala.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:

-dad-

Sdílejte článek
Štítky Jiří Bartoška byznys Playmate Seychely

Přečtěte si také